Спільна історія

Музей історії університету продовжує ретельно вивчати життєвий шлях перших керівників СумДПУ імені А.С. Макаренка (а тоді Сумського педагогічного технікуму).

День пам’яті та примирення і 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

7 травня відбулась акція «З Добрим Ранком Ветеране!», святкове привітання учасниці бойових дій, колишньої співробітниці університету – Крамар Ганни Дмитрівни.

Пошукова робота в Державному архіві Сумської області

Складна та кропітка робота ведеться з пошуку документів пов’язаних з діяльністю Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка в Державному архіві Сумської області.

Історія грошового обігу на Сумщині від давнини до сьогодення

У музеї історії університету, з нагоди 95-ї річниці Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, відбулась нумізматична виставка.

У педагогічному поглиблюють вивчення історії університету

16 жовтня до СумДПУ імені А.С. Макаренка завітали дослідники історії Сумщини письменник Аркадій Поважний, який, до слова, є випускником філологічного факультету 2003 року, та представник української діаспори в Канаді, краєзнавець Василь Коломацький.

Виставка натільних хрестиків

У музеї історії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка до Великодніх свят з 22 квітня по 3 травня діяла тематична виставка «Генеза та розвиток натільного хрестика від давнини до сьогодення (на прикладі Сумщини)».