До дня університету – оновлено «Алею ректорів»

Сумському державному педагогічному університету імені Антона Семеновича Макаренка виповнюється 97 років від часу його заснування.

Спільна історія

Музей історії університету продовжує ретельно вивчати життєвий шлях перших керівників СумДПУ імені А.С. Макаренка (а тоді Сумського педагогічного технікуму).

День пам’яті та примирення і 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

7 травня відбулась акція «З Добрим Ранком Ветеране!», святкове привітання учасниці бойових дій, колишньої співробітниці університету – Крамар Ганни Дмитрівни.

Пошукова робота в Державному архіві Сумської області

Складна та кропітка робота ведеться з пошуку документів пов’язаних з діяльністю Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка в Державному архіві Сумської області.

Історія грошового обігу на Сумщині від давнини до сьогодення

У музеї історії університету, з нагоди 95-ї річниці Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, відбулась нумізматична виставка.

У педагогічному поглиблюють вивчення історії університету

16 жовтня до СумДПУ імені А.С. Макаренка завітали дослідники історії Сумщини письменник Аркадій Поважний, який, до слова, є випускником філологічного факультету 2003 року, та представник української діаспори в Канаді, краєзнавець Василь Коломацький.